Potęga świadomej intencji – Esther Hicks, Jerry Hicks

Potęga świadomej intencjiMówi się, że wystarczy mieć dobre chęci, aby osiągnąć cel, albo po prostu że chcieć to móc. Okazuje się jednak, że same „dobre chęci” nie zawsze wystarczą i często potrzebna jest wiedza, dzięki której będziemy potrafili odpowiednio ukierunkować nasz potencjał. Potencjał, o którego istnienie nawet siebie byśmy nie podejrzewali, a który tkwi w każdym z nas i należy go jedynie odpowiednio użyć, aby uczynić otaczającą nas rzeczywistość bardziej przyjazną, a siebie szczęśliwszym.

Esther i Jerry Hicks w Potędze świadomej intencji nie tylko odkrywają przed nami zadziwiające możliwości naszego umysłu, ale też na serii praktycznych i przejrzyście opracowanych przykładów ilustrują, jak ich (s)twórczą siłę zastosować do poprawienia sytuacji w życiu osobistym, realizacji marzeń o udanej karierze zawodowej, czy polepszenia kondycji zdrowotnej!

Zmaterializuj swoje plany i zrealizuj marzenia tworząc rzeczywistość według własnych reguł masz gwarancję, że Twoje życie będzie nieprzerwanym pasmem sukcesów!

Książka jest trzecią częścią z serii Sekret Prawo Przyciągania.

Przeczytaj fragment książki – pierwsze 41 stron (plik pdf)

wydanie: I, rok wydania: 2008, format: 145 x 205 mm, ilość stron: 336, oprawa: miękka
Potęga twoich emocji – Esther Hicks, Jerry Hicks

Potęga twoich emocjiWykorzystaj Swoje Emocje do Realizacji Pragnień

Czy wiesz jak ważna rolę emocje odgrywają w Twoim życiu? Teraz naucz się je, wykorzystywać do realizacji pragnień. Zacznij świadomie kreować swoje emocje. Dzięki temu staną się one precyzyjnymi wskazówkami. Wykorzystaj je jako drogowskaz w swoim życiu. Każda myśl zawarta w tej książce pomoże Ci lepiej zrozumieć wartość Twojej osoby i pokaże Ci, jakim kluczem otworzysz wrota do realizacji własnych pragnień. Bardzo możliwe, że pomyślisz sobie: Zawsze o tym wiedziałem; ale teraz, wiem o tym na pewno!

Jeśli Miewasz Uczucie Bezsilności i Ogromne Emocje Cię Paraliżują ta Książka Jest Dla Ciebie.

Nauczysz się jak porzucić uczucie bezsilności i zrównoważyć swoje emocje. Książka uświadomi Ci znaczenie każdej emocji z ich bogatego spektrum towarzyszącego Ci każdego dnia, objaśni ich znaczenie, i pokaże jak z nich korzystać. Im bardziej jesteś wzburzony tym większą mocą dysponujesz. Poznaj praktyczne informacje, które możesz niezwłocznie wykorzystać w celu wykreowania więcej tego, czego pragniesz. Czy swoją potęgę umiesz w pełni wykorzystać?

To najbardziej nowatorska i rewolucyjna książka z całej serii Sekret Prawo Przyciągania!
Praca Esther i Jerry Hicks nad Prawem Przyciągania zaskarbiła im międzynarodowe uznanie. W najnowszej książce, Esther i Jerry Hicks korzystają z przełomowych Nauk Abrahama, aby pomóc nam zrozumieć huśtawkę emocjonalną, jakiej doświadczamy każdego dnia.

Esther i Jerry Hicks amerykańscy odkrywcy Prawa przyciągania od 20 lat przekazują jego sekret nie tylko Ameryce ale i całemu światu. Dzięki nim miliony osób na całym świecie zrozumiało jak proste prawa rządzą osiąganiem pragnień i realizacją marzeń.

Ich odkrycie jest przekazem channelingowym od Abrahama duchowego podmiotu, który za pośrednictwem małżeństwa Hicks przekazał tę wiedzę całej ludzkości i każdemu z nas.

Państwo Hicks prowadzą otwarte warsztaty w blisko 60 miastach rocznie, wydali dotychczas ponad 700 książek, kaset z nagraniami, płyt CD oraz płyt DVD autorstwa Abraham-Hicks. Ich siłą życiową inspirującą do dalszej pracy jest satysfakcja i wsparcie od czytelników, którzy zrozumieli jak można osiągnąć wszystko czego pragną. Są również inspiracją dla innych, którzy włączają się w nurt popularyzacji ich Prawa przyciągania w Polsce m.in. publikacja Byrne Rhonda Sekret.

Przeczytaj fragment książki – pierwsze 40 stron (plik pdf)
Prawo Przyciągania – Esther i Jerry Hicks

Prawo PrzyciąganiaKolejna, po bestsellerze Proś a będzie ci dane, książka autorstwa Esther i Jerry’ego Hicks

Autorzy bestsellerowej pozycji Proś a będzie ci dane proponują kolejny tytuł – Prawo Przyciągania – jest to źródłowy podręcznik nauk przekazywanych przez Esther i Jerry’ego Hicks.

Esther i Jerry Hicks ? amerykańscy odkrywcy Prawa Przyciągania od 20 lat przekazują jego sekret całemu światu, dziś przekażą jego klucz również? Tobie.

Podobne przyciąga podobne ? tak brzmi Prawo Przyciągania ? pierwsze z fundamentalnych praw regulujących życie we Wszechświecie! Za tą definicją kryje się bogactwo wiedzy o życiu wewnętrznym każdego człowieka oraz głębia możliwości płynących z umiejętnego wykorzystania tkwiącego w nas potencjału!

Nasza psychika jest bowiem jak magnes ? myśli, czyny, słowa, emocje ? wszystko to nie tylko składa się na nasze wnętrze, ale bardziej niż jesteśmy skłonni przypuszczać ? wpływa na rzeczywistość wokół nas! Rzeczywistość, którą dzięki lekturze tej książki będziesz mógł bez przeszkód kształtować tak, aby spełniała Twoje oczekiwania!

Prawo Przyciągania to praktyczna lekcja świadomego korzystania z potencjału energetycznego podświadomości i kreacyjnej mocy myśli! Każdy z nas ma możliwość ukierunkowania swojej energii na cel, który chce osiągnąć, a praktyczne i przystępne wskazówki podpowiedzą Ci jak tego dokonać! Od Ciebie zależy, czy wykorzystasz szansę jaką daje Ci lektura i przyciągniesz do siebie szczęście, będące w zasięgu Twojej ręki!

Prawo Przyciągania zna wszystkie Twoje myśli, a Ty poznając jego sekret zrozumiesz,
że sam jesteś twórcą Twojej własnej rzeczywistości?

Książka jest drugą z serii ?Sekret Prawo Przyciągania? – publikacji Studia Astropsychologii, które sukcesywnie będą ukazywały się na polskim rynku.

Czy miałeś kiedyś wrażenie, że wstałeś lewą nogą i cały dzień się nie kleił, chociaż byłeś maksymalnie skupiony na unikaniu złych rzeczy? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś dlaczego życie jednych przypomina pasmo niekończących się nieszczęść, podczas gdy drudzy opływają w dostatki ciesząc się zdrowym i dostatnim życiem?

Okazuje się, że za wszystko jest odpowiedzialne Prawo Przyciągania jedna z najbardziej fundamentalnych reguł rządzących Wszechświatem. Jego definicja to: podobne przyciąga podobne! Nasza psychika jest bowiem jak magnes myśli, czyny, słowa, emocje wszystko to nie tylko składa się na nasze wnętrze, ale bardziej niż jesteśmy skłonni przypuszczać wpływa na rzeczywistość wokół nas! Rzeczywistość, którą dzięki lekturze tej książki będziesz mógł bez przeszkód kształtować tak, aby spełniała Twoje oczekiwania!

Prawo Przyciągania to praktyczna lekcja świadomego korzystania z potencjału energetycznego podświadomości i kreacyjnej mocy myśli! Każdy z nas ma możliwość ukierunkowania swojej energii na cel, który chce osiągnąć, a praktyczne i przystępne wskazówki podpowiedzą Ci jak tego dokonać! Od Ciebie zależy, czy wykorzystasz szansę jaką daje Ci lektura i przyciągniesz do siebie szczęście, będące w zasięgu Twojej ręki!

Przeczytaj fragment książki – pierwsze 48 stron (plik pdf)

Więcej o książce i prawie przyciągania dowiesz się z naszej strony Prawo Przyciąganial
Proś a będzie Ci dane – Esther i Jerry Hicks

Proś a będzie Ci daneBestseller New York Timesa. Ponad 1 000 000 sprzedanych egzemplarzy.
Esther i Jerry Hicks amerykańscy odkrywcy Prawa przyciągania od 20 lat przekazują jego sekret nie tylko Ameryce ale i całemu światu. Dzięki nim miliony osób na całym świecie zrozumiało jak proste prawa rządzą osiąganiem pragnień i realizacją marzeń.

Ich odkrycie jest przekazem channelingowym od Abrahama duchowego podmiotu, który za pośrednictwem małżeństwa Hicks przekazał tę wiedzę całej ludzkości i każdemu z nas.
Państwo Hicks prowadzą otwarte warsztaty w blisko 60 miastach rocznie, wydali dotychczas ponad 700 książek, kaset z nagraniami, płyt CD oraz płyt DVD autorstwa Abraham-Hicks. Ich siłą życiową inspirującą do dalszej pracy jest satysfakcja i wsparcie od czytelników, którzy zrozumieli jak można osiągnąć wszystko czego pragną. Są również inspiracją dla innych, którzy włączają się w nurt popularyzacji ich Prawa przyciągania w Polsce m.in. bestselerową książka SEKRET – Rhondy Byrne

Teraz również Ty otrzymujesz źródło wiedzy, dzięki której miliony osób na całym świecie osiągnęło spełnienie swoich marzeń i pragnień.

Nie jest to książka z gotową receptą jest to książką dla osób świadomie podążających ścieżką wewnętrznego rozwoju. Jest kluczem do realizacji wszystkich naszych pragnień. Książka, z którą powinniśmy rosnąć wraz z rosnącym, naszym dobrobytem. Możemy ją przeczytać od deski do deski ale możemy też ją traktować jak doradcę w określonych momentach naszego życia otwierając na dowolnej stronie otrzymujemy właściwą radę od istoty wyższej Abrahama.

Kiedy zrozumiesz Prawo Przyciągania już nigdy nie zadziwi Cię to, czego doświadczysz w swoim życiu.
Zatem proś o wszystko, czego potrzebujesz.
Proś świadomie i z radością.
Proś a będzie Ci dane

Książka ta objęta jest min. patronatem serwisu Prawo Przyciagania prowadzonego przez Łukasza Kierus.

Zachęcamy do przeczytania wstępu do tej książki. Dowiedzą się z niego Państwo całej niesamowitej historii, jak to się stało, że Abraham przemówił do Esther, uzyskacie odpowiedź KIM JEST ABRAHAM, przeczytacie bardzo pochlebne opinie a raczej podziękowania dla Hicksów za napisanie tej książki (która odmieniła życie milionom ludzi), Dzięki uprzejmości wydawcy udostępniamy Państwu pierwsze 40 stron książki do pobrania tutaj

Odpowiedz