pros-a-bedzie-ci-dane-200Bestseller New York Timesa. Ponad 1 000 000 sprzedanych egzemplarzy.


Esther i Jerry Hicks amerykańscy odkrywcy Prawa przyciągania od 20 lat przekazują jego sekret nie tylko Ameryce ale i całemu światu. Dzięki nim miliony osób na całym świecie zrozumiało jak proste prawa rządzą osiąganiem pragnień i realizacją marzeń.


Ich odkrycie jest przekazem channelingowym od Abrahama duchowego podmiotu, który za pośrednictwem małżeństwa Hicks przekazał tę wiedzę całej ludzkości i każdemu z nas.


Państwo Hicks prowadzą otwarte warsztaty w blisko 60 miastach rocznie, wydali dotychczas ponad 700 książek, kaset z nagraniami, płyt CD oraz płyt DVD autorstwa Abraham-Hicks. Ich siłą życiową inspirującą do dalszej pracy jest satysfakcja i wsparcie od czytelników, którzy zrozumieli jak można osiągnąć wszystko czego pragną. Są również inspiracją dla innych, którzy włączają się w nurt popularyzacji ich Prawa przyciągania w Polsce m.in. bestselerową książka SEKRET – Rhondy Byrne


Teraz również Ty otrzymujesz źródło wiedzy, dzięki której miliony osób na całym świecie osiągnęło spełnienie swoich marzeń i pragnień.


Nie jest to książka z gotową receptą jest to książką dla osób świadomie podążających ścieżką wewnętrznego rozwoju. Jest kluczem do realizacji wszystkich naszych pragnień. Książka, z którą powinniśmy rosnąć wraz z rosnącym, naszym dobrobytem. Możemy ją przeczytać od deski do deski ale możemy też ją traktować jak doradcę w określonych momentach naszego życia otwierając na dowolnej stronie otrzymujemy właściwą radę od istoty wyższej Abrahama.


Kiedy zrozumiesz Prawo Przyciągania już nigdy nie zadziwi Cię to, czego doświadczysz w swoim życiu.
Zatem proś o wszystko, czego potrzebujesz.
Proś świadomie i z radością.
Proś a będzie Ci dane


Książka ta objęta jest min. patronatem serwisu Prawo Przyciagania prowadzonego przez Łukasza Kierus.


Zachęcamy do przeczytania wstępu do tej książki. Dowiedzą się z niego Państwo całej niesamowitej historii, jak to się stało, że Abraham przemówił do Esther, uzyskacie odpowiedź KIM JEST ABRAHAM, przeczytacie bardzo pochlebne opinie a raczej podziękowania dla Hicksów za napisanie tej książki (która odmieniła życie milionom ludzi), Dzięki uprzejmości wydawcy udostępniamy Państwu pierwsze 40 stron książki do pobrania tutaj.


Kup „Proś a będzie Ci dane” w CzaryMary.pl

Odpowiedz