Proś a będzie Ci dane – Esther i Jerry Hicks

pros-a-bedzie-ci-dane-200Bestseller New York Timesa. Ponad 1 000 000 sprzedanych egzemplarzy.

Esther i Jerry Hicks amerykańscy odkrywcy Prawa przyciągania od 20 lat przekazują jego sekret nie tylko Ameryce ale i całemu światu. Dzięki nim miliony osób na całym świecie zrozumiało jak proste prawa rządzą osiąganiem pragnień i realizacją marzeń.

Ich odkrycie jest przekazem channelingowym od Abrahama duchowego podmiotu, który za pośrednictwem małżeństwa Hicks przekazał tę wiedzę całej ludzkości i każdemu z nas.

Państwo Hicks prowadzą otwarte warsztaty w blisko 60 miastach rocznie, wydali dotychczas ponad 700 książek, kaset z nagraniami, płyt CD oraz płyt DVD autorstwa Abraham-Hicks. Ich siłą życiową inspirującą do dalszej pracy jest satysfakcja i wsparcie od czytelników, którzy zrozumieli jak można osiągnąć wszystko czego pragną. Są również inspiracją dla innych, którzy włączają się w nurt popularyzacji ich Prawa przyciągania w Polsce m.in. bestselerową książka SEKRET – Rhondy Byrne
Teraz również Ty otrzymujesz źródło wiedzy, dzięki której miliony osób na całym świecie osiągnęło spełnienie swoich marzeń i pragnień.

Przeczytaj pełny opis książki „Proś a będzie Ci dane”

Kup „Proś a będzie Ci dane” w Sklepie Ezoterycznym CzaryMary.plPrawo Przyciągania – Esther i Jerry Hicks

prawo-przyciagania-200Kolejna, po bestsellerze „Proś a będzie ci dane”, książka autorstwa Esther i Jerry’ego Hicks

Autorzy bestsellerowej pozycji Proś a będzie ci dane proponują kolejny tytuł – Prawo Przyciągania – jest to źródłowy podręcznik nauk przekazywanych przez Esther i Jerry’ego Hicks.

Esther i Jerry Hicks ? amerykańscy odkrywcy Prawa Przyciągania od 20 lat przekazują jego sekret całemu światu, dziś przekażą jego klucz również? Tobie.

Podobne przyciąga podobne – tak brzmi Prawo Przyciągania – pierwsze z fundamentalnych praw regulujących życie we Wszechświecie! Za tą definicją kryje się bogactwo wiedzy o życiu wewnętrznym każdego człowieka oraz głębia możliwości płynących z umiejętnego wykorzystania tkwiącego w nas potencjału!

Przeczytaj pełny opis książki „Prawo Przyciągania”

Kup „Prawo przyciągania” w CzaryMary.plPotęga twoich emocji – Esther Hicks, Jerry Hicks

potega-twoich-emocji-200Wykorzystaj Swoje Emocje do Realizacji Pragnień

Czy wiesz jak ważna rolę emocje odgrywają w Twoim życiu? Teraz naucz się je, wykorzystywać do realizacji pragnień. Zacznij świadomie kreować swoje emocje. Dzięki temu staną się one precyzyjnymi wskazówkami. Wykorzystaj je jako drogowskaz w swoim życiu. Każda myśl zawarta w tej książce pomoże Ci lepiej zrozumieć wartość Twojej osoby i pokaże Ci, jakim kluczem otworzysz wrota do realizacji własnych pragnień. Bardzo możliwe, że pomyślisz sobie: Zawsze o tym wiedziałem; ale teraz, wiem o tym na pewno!

Jeśli Miewasz Uczucie Bezsilności i Ogromne Emocje Cię Paraliżują ta Książka Jest Dla Ciebie.

Przeczytaj pełny opis książki „Potęga twoich emocji”

Kup „Potęgę Twoich emocji” w CzaryMary.plPotęga świadomej intencji – Esther Hicks, Jerry Hicks

potega-swiadomej-intencji-200Mówi się, że wystarczy mieć dobre chęci, aby osiągnąć cel, albo po prostu że chcieć to móc. Okazuje się jednak, że same „dobre chęci” nie zawsze wystarczą i często potrzebna jest wiedza, dzięki której będziemy potrafili odpowiednio ukierunkować nasz potencjał.

Potencjał, o którego istnienie nawet siebie byśmy nie podejrzewali, a który tkwi w każdym z nas i należy go jedynie odpowiednio użyć, aby uczynić otaczającą nas rzeczywistość bardziej przyjazną, a siebie szczęśliwszym.

Przeczytaj pełny opis książki „Potęga świadomej intencji”

Kup „Potęgę świadomej intencji” w CzaryMary.pl
Polecamy publikacje motywacyjne autorów:
Mike Dooley
Rhonda Byrne
Joe Vitale
Brian Tracy